Endo-Dent: nowoczesny gabinet stomatologiczny w Rudzie Śląskiej

Jeżeli szukasz dobrego dentysty w Rudzie Śląskiej, odwiedź nasz gabinet mieszczący się przy ul. Katowickiej 43/03. Masz problem z bólem zęba? Potrzebujesz specjalisty od leczenia kanałowego? Szukasz dentysty dla dzieci? A może chcesz wybielić zęby lub odbudować powstałe w nich uszkodzenia? Lista usług stomatologicznych dostępnych u nas jest długa, jeżeli chcesz z którejś z nich skorzystać zadzwoń już teraz aby umówić się na wizytę!

Chociaż w tej lokalizacji działamy od niedawna, to jednak mamy już wiele powodów, które pozwalają nam odczuwać satysfakcję z wykonywanej pracy, najważniejsze z nich to:

  • Kilkaset wyleczonych zębów
  • Kilkadziesiąt bielszych uśmiechów
  • Wiele przypadków uśmierzonego bólu
  • Polecenia od zadowolonych pacjentów
endo-dent

Dobrzy dentyści i posiadane przez nich wysokie kwalifikacje to jeszcze nie wszystko. Aby móc właściwie wykonać np. usuwanie przebarwień z zębów, odpowiednio założyć wypełnienie (plombę) czy przeprowadzić leczenie kanałowe, konieczne jest również posiadanie dobrej klasy sprzętu oraz zapewnienie optymalnych warunków wykonywania zabiegów. W tym właśnie celu w ostatnim czasie włożyliśmy wiele pracy w urządzenie naszego nowego gabinetu dentystycznego, w którym pacjenci mogą być leczeni w komfortowych warunkach i z wykorzystaniem najlepszego dostępnego sprzętu.

Projektując gabinet, wiele starań włożyliśmy w to, aby dobrze czuli się w nim zarówno dorośli pacjenci, jak i dzieci potrzebujące pomocy stomatologicznej. Jeżeli chcesz zobaczyć w jakich warunkach pracujemy, zajrzyj do naszej galerii.

Bezpieczne zabiegi stomatologiczne – nasza zasada

W codziennej pracy niezwykle ważne jest dla nas także bezpieczeństwo zabiegów stomatologicznych, które wykonujemy. Dlatego właśnie wykorzystujemy jedynie materiały posiadające odpowiednie certyfikaty. Do tego wiele narzędzi, które stosujemy jest jednorazowych, inne natomiast są sterylizowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod, co czyni je w pełni bezpiecznymi.

Wiemy jak dbać o zęby pacjentów

Podczas wykonywania zabiegów stosujemy tylko najwyższej klasy materiały stomatologiczne oraz korzystamy z nowoczesnych urządzeń. Nie idziemy tu na żadne kompromisy ponieważ piękne i zdrowe zęby pacjentów są dla nas najwyższym priorytetem. Zapraszamy do naszego nowego gabinetu stomatologicznego w dzielnicy Wirek w Rudzie Śląskiej – umów się na wizytę już teraz!

Endo-Dent a ubezpieczenie w Narodowym Funduszu Zdrowia

Zdobywając doświadczenie w pracy z pacjentami doszliśmy do wniosku, że tak zwana stomatologia na NFZ nie jest najlepszym rozwiązaniem zarówno dla nich, jak i dla nas. Dlaczego tak uważamy? Przede wszystkim współpraca z publicznym systemem ochrony zdrowia nie pozwala nam na stosowanie najlepszych dostępnych materiałów, ponieważ w jej ramach dla przednich zębów refundowane są tylko kiepskiej jakości i szybko przebarwiające się na szaro wypełnienia, natomiast dla tylnych plomby metaliczne (amalgamatowe).

Zazwyczaj osoby, którym udzielamy pomocy zdecydowanie wolą dopłacić do zabiegu, ale jednocześnie mieć pewność, że ich zęby zostały wyleczone za pomocą najlepszych dostępnych środków, co zapewni im dobre zdrowie na długi czas. Również my chcemy mieć poczucie, że wykonaliśmy naszą pracę zgodnie z najwyższymi standardami, a niestety współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia często na to nie pozwala, dlatego właśnie z niej zrezygnowaliśmy. Poza tym decydując się na leczenie w naszym gabinecie masz pewność, że:

  • Łatwo i szybko umówisz się na wizytę, bez czekania w kolejkach
  • Zajmą się Tobą lekarze stomatolodzy posiadające duże doświadczenie
  • Zostaniesz przyjęty w nowoczesnym i świetnie wyposażonym gabinecie
  • Zyskasz dostęp do skutecznych znieczuleń dentystycznych eliminujących ból
  • Stosowane przez nas materiały będą długo i dobrze służyły
  • Dla dzieci posiadamy również kolorowe wypełniania zębów (plomby)

Do tego należy pamiętać także o tym, że lista usług, które są opłacane przez NFZ jest mocno ograniczona i często okazuje się, że aby prawidłowo zadbać o uzębienie, tak czy inaczej trzeba zdecydować się na zabieg odpłatny. Warto również wiedzieć, że np. wykonywanie protez zębowych przysługuje pacjentom jeden raz na 5 lat, co może okazać się zbyt małą częstotliwością. Co więcej, aby się na taką usługę doczekać, trzeba uzbroić się cierpliwość, ponieważ niejednokrotnie czas oczekiwania na nią, to wiele miesięcy.

Istotne jest także to, że obecnie niemożliwe jest korzystanie w ramach jednego zabiegu tylko z częściowej refundacji, bowiem aktualnie obowiązuje zasada wszystko albo nic. To oznacza, że nie można zrobić np. dopłaty za lepsze wypełnienie, ale jeśli chce się je dostać, to należy opłacić zabieg, co niejednokrotnie może kosztować znacznie więcej, niż udanie się do stomatologia prowadzącego całkowicie prywatną praktykę. Zwłaszcza kiedy ceny zabiegów przez niego wykonywanych są konkurencyjne, a tak właśnie jest w naszym gabinecie Endo-Dent.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu