Witam Państwa,

mateusz-gruca

Nazywam się Mateusz Gruca i jestem lekarzem dentystą, specjalistą stomatologii zachowawczej i endodoncji. Studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyłem w 2005 roku. Od tego czasu praktykuję w zawodzie, jednocześnie stale poszerzając swoją wiedzę i kompetencje poprzez uczestniczenie w licznych kursach specjalistycznych i szkoleniach praktycznych. W 2012 roku zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny kończąc w ten sposób 3-letnie podyplomowe studia specjalizacyjne z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji oraz uzyskując tytuł specjalisty w tej dziedzinie.

Stomatologia jest moją pasją, dlatego kontynuując pracę zawodową staram się nieustannie podnosić swoje kompetencje dążąc do osiągnięcia optymalnych efektów leczenia. Stawiam na wysoką jakość stosowanych materiałów i wykorzystanie nowoczesnych metod, co w procesie diagnostyczno-leczniczym przekłada się na komfort i zadowolenie pacjentów z osiągniętych rezultatów. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwala na to, aby wprowadzać innowacyjne metody terapii, takie jak np. leczenie kanałowe na jednej wizycie czy mosty, do których mocowania stosuje się włókno szklane.

Wraz z zespołem serdecznie zapraszamy do korzystania z usług gabinetu stomatologicznego Endo-Dent w Rudzie Śląskiej przy ulicy Katowickiej 43/03 (dzielnica Wirek). Wybierając dla niego lokalizację pomyśleliśmy również o tym, aby łatwo było do niego dojechać zarówno samochodem, jak i publicznymi środkami transportu. Poza tym mając na uwadze wygodę pacjentów, zadbaliśmy o takie ułożenie godzin przyjęć, aby można było leczyć się u nas zarówno rano, jak i wieczorem.

Zadzwoń już teraz aby poznać więcej szczegółów i umówić się na wizytę!

mateusz-gruca-podpis
Nowoczesny sprzęt
Najlepsi specjaliści
Rodzinna atmosfera
=
Endo dent