Pacjenci o nas – opinie o Endo-Dent

Do tej pory zawsze miałam obawy przychodząc z dzieckiem do dentysty, bo zwykle wiązało się to ze sporą ilością wylanych łez. Tymczasem po wizycie u Pana Doktora przekonałam się, że lekarz może być również sympatycznym człowiekiem ze świetnym podejściem do najmłodszych pacjentów. Spore znaczenie miało też na pewno dobre wyposażenie gabinetu czyli specjalna poczekalnia dla dzieci i moim zdaniem hit, czyli wideo-okulary, na których można wyświetlać bajkę podczas zabiegu. Pierwszy raz udało mi się zaliczyć taką wizytę bez wysłuchiwania płaczu dziecka :) Zdecydowanie mogę polecić.
Barbara
Do Dr Mateusza trafiłem przypadkiem, po tym, jak ukruszyła mi się jedynka i okazało się, że tylko tu dało się w miarę szybko umówić na wizytę. Bardzo spodobało mi się podejście do wykonywanej pracy, z którym się tam spotkałem, to znaczy, żadnych kompromisów jeśli chodzi o jakość i stosowane materiały, a przy tym cena nie była wygórowana. Jako, że odbudowana jedynka świetnie mi służy, już na stałe zmieniłem dentystę i jak na razie ani raz się nie zawiodłem.
Kacper
Dopiero od niedawna mieszkam w Rudzie Śląskiej i do Endo-Dent trafiłam przypadkiem, kiedy dowiadywałam się w nowej pracy o jakiegoś dobrego dentystę w okolicy. Przede wszystkim bardzo zaskoczyło mnie to, że przed zabiegiem dostałam dokładne wyjaśnienia dotyczące tego, dlaczego jest on konieczny, włącznie z tym, że mogłam obejrzeć tworzący się ubytek na monitorze dzięki zastosowaniu specjalnej kamery. Zupełnie inaczej odbiera się taką wizytę, jeśli dokładnie wiadomo dlaczego jest ona niezbędna :-) A dodatkowo wszystko odbyło się bezboleśnie, bardzo pozytywnie mnie to zdziwiło.
Renia
Mateusz Gruca - ZnanyLekarz.pl