Bezbolesne zabiegi stomatologiczne ze znieczuleniem w Rudzie Śląskiej

Jeżeli obawiasz się wizyty u dentysty głównie z powodu tego, że może się ona wiązać z różnymi niedogodnościami podczas zabiegu, to w naszym gabinecie Endo-Dent rozwiejemy Twoje lęki. Już od dawna standardowo przeprowadza się leczenie zębów ze znieczuleniem w przypadku bardziej skomplikowanych zabiegów. Jeżeli natomiast Twoja sprawa jest prostsza i nie zawsze stosuje się przy niej tego rodzaju środki, to zawsze możesz o nie poprosić, przy braku przeciwwskazań lekarz nie będzie miał tu żadnych zastrzeżeń. Co więcej, nowoczesne i dobrze dobrane leki znieczulające pozwalają na niemal całkowicie bezbolesne wizyty u dentysty, co dla wielu osób jest bardzo ważne.

Leczenie zębów u dzieci ze znieczuleniem

video-okulary

Szczególnego znaczenia nabiera ta sprawa w przypadku najmłodszych pacjentów, którzy zwykle są najbardziej wrażliwi na dolegliwości związane z tego rodzaju leczeniem.

Na szczęście również w naszym kraju rozwinęła się w ostatnich latach stomatologia dziecięca ze znieczuleniem i stoi ona już na takim poziomie, że niejednokrotnie kilkuletni pacjenci nawet nie do końca zdają sobie sprawę z tego, z jakimi zabiegami mają do czynienia.

Zwłaszcza jeśli dodatkowo ich uwaga jest od tego całkowicie odwrócona np. przez bajkę, którą możemy im w tym czasie wyświetlać na video-okularach, o które ostatnio wzbogaciło się wyposażenie naszego gabinetu stomatologicznego w Rudzie Śląskiej.

W gabinecie Endo-Dent tylko sprawdzone i bezpieczne znieczulenia

Najwyższym priorytetem jest dla nas dobro pacjentów, dlatego w codziennej pracy stosujemy jedynie doskonale sprawdzone, a co się z tym wiąże również bezpieczne środki znieczulające. Zwykle ich zastosowanie wiąże się z wykonaniem zastrzyku, jednak stosuje się tu niezwykle cienkie, laserowe igły pozwalające na niemal niewyczuwalną iniekcję. Jeśli jednak pacjent nie chce czuć również tego ukłucia, to możliwe jest wcześniejsze użycie sprayu lub żelu znieczulającego, który wyeliminuje także tą niedogodność. Są również zabiegi, do których bezbolesnego wykonania wystarczą jedynie te nieinwazyjne metody usuwania bólu.

Jeżeli więc czeka Cię leczenie próchnicy, uzupełnianie ubytków, zakładanie korony czy leczenie kanałowe, a nie chcesz narażać się przez to na związane z nim uciążliwości, to nie zwlekaj, ale umów się na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym w Rudzie Śląskiej mieszczącym się przy ulicy Katowickiej 43/03 na Wirku. Przeanalizujemy Twój problem i poszukamy najlepszej metody bezbolesnego uporania się z nim. Zapraszamy!